Aşağıdaki içerikler Tchankaya tarafından Kullanıcıya/Müşteriye hitaben yazılmıştır.

 

Ürün Garantisi

Tchankaya üzerinden satılan ürünler orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Kargocu/Kurye Garantisi

Onaylanan siparişiniz bir veya birden fazla gönderi halinde sipariş içeriğinde yer alan teslimat adresine gönderilebilir. Gönderim; anlaşmalı kargo firması veya özel kurye tarafından sağlanır. Gönderi/gönderiler; kaybolma veya zarar görme risklerine karşı anlaşmalı kargo firması veya özel kurye tarafından garanti kapsamındadır.

 

Teslimat Süresi

Onaylanan siparişin hazırlanması ve anlaşmalı kargo firmasına tam ve eksiksiz teslimi; siparişin tahsilatından itibaren yurt içi en fazla 2 iş günüdür. Yurt dışı gönderiler için süre kargo firmasının vermiş olduğu süre kadardır.

 

Gönderinin/gönderilerin sipariş bilgilerinde yer alan teslimat adresine tam ve eksiksiz şekilde ulaştırılması, gönderinin/gönderilerin anlaşmalı kargo firmasına tesliminden itibaren en fazla 3 iş günüdür.

 

Koşulsuz İade

Ürünleri açmadan, tatmadan, tüketmeden, orijinal kutusunu/ambalajını bozmadan ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybettirmeden koşulsuz iade edebilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 

Teslimat Anında İade

Teslimat esnasında uyumsuzluk/olumsuzluk görürseniz (açılmış, zarar görmüş, farklı, yanlış, eksik, fazla) gönderinin/gönderilerin tümünü teslim almayarak anlaşmalı kargo firması yetkilisine veya özel kuryeye iade edebilirsiniz.

 

Teslimat Sonrası İade

Tchankaya; teslimat esnasında tespit edilemeyecek uyumsuzluklara/olumsuzluklara karşı, -aşağıdaki hususlara uymak kaydı ile- iade kabul eder. İade edilmek istenen ürünlerde;

 

*Bayatlık, farklılık, bozukluk veya yabancı madde bulunması,

 

*Tadımlık miktardan fazla tüketilmemiş şekilde mevcudiyetinin korunması ve orijinal ambalajı/kutusu ile birlikte muhafaza edilmesi,

 

*Uyumsuzluğun/olumsuzluğun Tchankaya’e fotoğraf ve video gibi anlaşılır tespitlerle birlikte bildirilmesi,

 

Şart ve gereklidir. Ayrıca;

 

*İade; teslim tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılmalıdır.

 

*İade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte orijinal fatura ve tüm kopyaları iade edilmelidir.

 

İade Adresi

Saray Mahallesi 12. Cadde No: 1 Kahramankazan / ANKARA

 

Para İadesi

İade şartlarına uygun şekilde Tchankaya’e ulaştırılan ürünlerin para iadesi; ürünlerin tarafımıza ulaştığı günden itibaren işleme alınır ve en geç 3 iş günü içinde para iade işlemi gerçekleşir.

 

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin para iadesinin hesabınıza yansıması tamamen bankanızın inisiyatifindedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlere ait tutarın hesabınıza yansıması ise taksitli şekilde gerçekleşebilir. Bu durum da bankanızın inisiyatifindedir.

 

Bilgi/İletişim: iletisim@tchankaya.com / www.tchankaya.com

Following a long term research and work I am pleased to share with my fellow musicians and colleagues that we reached our goals for obtaining a pleasant tone, ease of playing and comfort as all of us seeking after. The journey that I started in 1994 producing bassoon reeds is continuing with my new brand TCHANKAYA in a corporate fashion. Hereupon, we are presenting to your likes our master crafted, warm toned, dense and durable reeds that are grown in the coastal lands of Mediterranean region. We are grateful for your interest and support for us from the past to the present.

Sincerely,

Engin Güngördü

TCHANKAYA